Voetbalvereniging Wagenborger BoysĀ 

 

Drie punten, nieuwe tassen en tenues voor de dames

Vrijdag 3 november een thuis toernooi van de dames met een fotomoment. Onze nieuwe tenu’s en nieuwe voetbaltassen zijn er en wij gingen op de foto met de sponsoren. De voetbaltassen zijn ons aangeboden door: Epi Centre Noord van Monique Poker. De voetbaltenu’s zij ons aangeboden door: Technische en Agrarische Dienstverlening Holwerda van Mark en Evelien.En door: Fitnesscentrum Performance.SUPER BEDANKTšŸ’ Als de foto’s zijn gemaakt door Johan Schrikkema, kunnen wij ons weer concentreren op de wedstrijden.Maar eerst nog even de opstelling. De leidster was behoorlijk in de war. Hoe gingen wij ook nog maar voetballen? 3-2-1 of toch 2-2-2? Hebben wij nu 1 wissel of 2 wissels?Na wat gepraat en gelach was zij er uit, we hebben 2 wissels en voetballen 3-2-1. Gelukkig was dat duidelijk en konden wij beginnen. We hadden weer 2 gast speelsters. Keepster Indy en veldspeelster Marian. BEDANKT damesšŸ’ De 1e wedstrijd was tegen THOS. We hadden nog niet van THOS gewonnen, dat werd dus wel eens tijd.Jeetje, wat begonnen wij goed aan de wedstrijd. Mooi om te zien. Binnen 5 minuten stonden wij met 1-0 voor. Danielle trapte de bal in op Lisa. Lisa dribbelt door de verdediging en scoort de 1-0.Niet veel later wordt het zelfs 2-0 voor ons. Een prima aanval die bij Tamara begint, zij passt op Lisa en zij ziet Lotte vrij staan die beheerst inschiet, 2-0. Wauw..wat gebeurt hier. Met onze hoofden nog in de wolken trapt THOS af en voordat wij het in de gaten hadden is de spanning alweer terug in de wedstrijd, 2-1. Binnen 7 minuten is er al 3x gescoord, waar eindigt dit??Wij kregen van beide teams in iedergeval nog mooi voetbal te zien. Na een poosje geeft Marian een perfecte pass op Lisa en zij brengt het verschil weer op 2.THOS geeft niet op en blijft druk zetten op onze achterhoede. Maar die staat goed en Indy doet dat ook. Het blijft nog lang 3-1. Helaas weet THOS toch nog te scoren en er volgen nog een paar spannende minuten. Wij houden onze hoofden cool en weten deze wedstrijd te winnen. De eerste 3 punten tegen THOS. Super gedaan dames!! Na 5 minuten pauze moeten wij aantreden tegen de nr 1: VVS.We hadden onze verstand nog bij onze 1e overwinning en daar wist VVS gebruik van te maken. We kwamen al vrij snel achter met 1-0. Wij kwamen weer van onze roze wolk af en begonnen te voetballen. En dat deden wij best goed. Er kwamen weer leuke aanvallen, er werd goed gecombineerd en er werden kansen gecreĆ«erd. Leuk om te zien. Na een poosje heeft Lisa de 1-1 op haar schoen maar haar schot gaat net naast. We geven niet op en we ruiken onze eerste doelpunt tegen VVS. Evelien geeft een goede pass op Lisa maar deze keer schiet zij over, wel jammer dat had meer verdient. En als wij niet scoren doet VVS dat wel.Voordat wij het in de gaten hebben staan wij met 3-0 achter. De scheids mag nu wel af fluiten want we hadden nog nooit met meer dan 3-0 verloren van hun. Hier had de scheidsrechter geen boodschap aan en hij liet doorspelen. Wij moesten dus nog vol aan de bak om niet nog meer tegen te krijgen. Dat ging ons helaas niet lukken. VVS werd nog even geholpen door Marian, zij weet nog te scoren voor VVS. Zo werd de eindstand 5-0 voor VVS. De laatste wedstrijd was tegen WEO.Wat hier aan de hand was weet ik niet maar WEO kreeg 1 aanval en 1 doelpunt. Wij liepen achter de feiten aan en moesten nu volop aan de aanval. En dat deden wij ook want een 2e nederlaag deze avond stond niet in de planning. We kregen kansen genoeg maar de keepster van WEO stond vaak in de weg en het doel was vaak te klein. Verdedigend moesten wij blijven opletten want WEO kwam er vaak genoeg gevaarlijk uit. Ook wij hebben een goed keepende Indy in de goal die ons een paar keer heeft geredt.De tijd werd op de duur ook wel een beetje onze tegenstander. Voordat de leidster de opstelling wilde veranderen scoort Lisa de 1-1. Wat een opluchting. Maar dit betekent niet dat alles weer goed ging lopen. In tegendeel zelfs. WEO blijft sterker en we hadden het vaak moeilijk achterin. Door een goede uittrap van Indy kreeg Evelien de bal, uit het niets krijgt zij zomaar een flinke duw en scheidsrechter Cody kon maar 1 ding doen.. en dat was haar eruit sturen. Helaas gaat deze vrije trap er niet in. Ondanks onze 1 vrouw meer situatie is WEO de bovenliggende partij. Wij creĆ«ren nog wel wat kansen maar tot scoren komen wij niet. WEO daar integen doet dat wel, in de laatste minuut scoren zij nog hun winnende doelpunt.Helaas is onze 2e nederlaag van vanavond een feit. Wat zo leuk begon eindigt toch met een kater.

De beverreporter