Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Vrijdag 6 okt mochten de damesweer aantreden voor hun 2e toernooi. Deze keer moesten wij naar Woldendorp.Nieuwolda deed weer niet mee, dus 3 extra punten erbij. Onze ziekenboeg stroomde een beetje vol daarom op zoek naar gast speelsters. Gelukkig 2 dames gevonden die mee wilden doen. Nicole en Marian bedankt!

Tamara en Lisa konden vanavond weer meedoen, dat is wel fijn voor het team. Onze 1e wedstrijd was tegen WEO. Ik kan allerlei smoesjes bedenken waarom het de 1e 10 minuten niet goed was maar dat doe ik niet. Even heel kort: het was gewoon niet goed! We kwamen dan ook terecht achter met 1-0. Toen ging de wekker en gingen wij weer voetballen.Lisa en Lotte vormen een goed duo bij ons i het team. Zij zetten een prima aanval open Lisa maakt de 1-1. Wij blijven lekker doorgaan waarbij iedereen in het team goed blijft voetballen, positief is en elkaar goed blijven helpen. Wat resulteerde in een mooi doelpunt van Lotte naar een prima voorzet van Evelien. De winst is binnen. Even 10 minuten rust, wat aanwijzigingen en wat praten over waar wie moet voetballen en dan door naar onze 2e wedstrijd tegen THOS.De vorige keer verloren maar we zagen toen wel kans om tot scoren te komen, hopelijk gaat ons dat vanavond wel lukken.🤞 Het was vanaf de eerste fluitsignaal spannend. We waren wel aan elkaar gewaagd. De verdediging stond goed, de keepster keepte goed en we kwamen er geregeld gevaarlijk uit. Leuk om te zien.Helaas kwamen wij wel achter met 1-0.Wij deden er een schepje bovenop en gingen op zoek naar de aansluitingstreffer. Elkaar vinden ging steeds beter, goede opbouw vanuit achter naar voren zagen wij steeds vaker. De gelijkmaker kon dan ook niet lang uitblijven. Lotte en Lisa combineerden weer goed waardoor Lisa de 1-1 binnen schoot. Nu werd het nog spannender want dit was THOS natuurlijk niet gewend. Zij bleven druk zetten maar ze kwamen niet door onze verdediging. Wij bleven mooi voetballen en aanvallen en de kans op de 2-1 werd steeds groter en groter. En na een poosje zorgde Lotte inderdaad voor de 2-1 voorsprong. WAUW, wat gebeurt er nu??THOS was alles behalve blij. Ze werden sterker en sterker en wij konden allen nog maar goed verdedigen en geluk af dwingen. Zij schoten 2x tegen de paal, een paar keer staat Nicole in de weg. Zelfs onze “luie” spits hielp mee verdedigen. Een voetbal wet is: als de tegenstander niet scoort dan doen wij dat wel. En dat was tot 2x toe bijna gelukt. Aanvallend hadden wij wat pech en achterin wat geluk.Uiteindelijk kunnen wij de druk niet meer aan en scoort THOS toch nog de verdiende 2-2.Wij waren toch super blij met deze zwaar bevochten punt. En dan de laatste wedstrijd tegen VVS. Het team dat met kop en schouders boven iedereen uitsteekt.Het was voor ons gewoon een kwestie van de schade zo beperkt mogelijk te houden. Dat kon misschien wel lukken met 5 verdedigers en 1 eenzame spits. Ahh, dat hebben wij toch maar niet gedaan. VVS laat goed voetbal zien en wij kunnen alleen verdedigen. Wat wij ook goed doen! Mike geeft veel aanwijzing door aan de dames en die worden goed opgevolgd. Daardoor blijft de schade lang beperkt tot 2-0. Tenminste 1 doelpunt minder tegen dan de vorige keer. Maar helaas in de laatste minuut wordt er toch nog met een ouderwetse punter tegen gescoord. We verliezen met 3-0. Wat wel weer super mooi was, is dat er veel publiek aanwezig was om de dames te zien voetballen. Helaas ontbrak er 1 trouwe supporter, de opa van Jackelien en Evelien. Wij wensen hem veel sterkte toe met het herstel van zijn breuk💐💕De beverreporter