Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Start van de competitie voor de dames. Afgelopen vrijdagavond was de aftrap van onze competitie bij VVS in Oostwold.

Het was nog even spannend of wij wel heen konden want er waren nogal wat afzeggingen. Dankzij keepster Indy waren wij met 7 speelsters en konden wij toch beginnen. We zitten in een poule met, voor ons, 2 nieuwe teams te weten: VVS en THOS uit Beerta. Verder een oude bekende vv Nieuwolda en WEO.

Onze 1e wedstrijd was tegen VVS. We hadden totaal geen idee hoe zij voetbalden. Maar al vrij snel kwamen wij erachter dat deze dames goed kunnen voetballen. Zij kwamen dan ook terecht op een voorsprong. Wel dankzij onze Judith. De scheids kon niet goed zien of de bal over de lijn was en liet daarom eerst doorspelen. Maar het thuispubliek schreeuwde heel hard dat het wel een doelpunt was. Tegen zoveel druk was de scheids niet opgewassen en hij wees uiteindelijk naar het middenstip. En dat was een terechte beslissing. Wij moesten enorm aan elkaar wennen, konden elkaar nog niet zo goed vinden. De tegenstander hielp ook niet echt mee want we kregen ook niet de kans om op te bouwen. Verdedigen was het beste wat we konden doen. De schade bleef beperkt tot 3-0. De 2e wedstrijd was tegen de 2e nieuwkomer THOS. We hadden besloten om meer verdedigers te gaan voetballen, en dat was een goede keuze. We kwamen meer aan voetballen toe en de aanvallen zagen er weer leuk uit. Helaas kwam THOS 1x tot scoren. Ondanks deze tegenslag bleven wij hoop houden op een doelpunt. Het verdedigen werd steeds vaker afgewisseld met goede aanvallen. Tot scoren kwamen wij nog niet maar we waren er wel dichtbij. De laatste wedstrijd was tegen WEO. Onze dames waren al wel een beetje moe omdat er niet gewisseld kon worden. Daarom was er een dame van WEO die wel met ons mee wilde doen, maar dan moest WEO wel starten met een 3-0 voorsprong🤔. Dat hebben wij toch maar niet gedaan, dan maar even op karakter💪.En dat was een goede keuze. Want Lotte wist ons met een mooi doelpunt op voorsprong te zetten. We blijven druk zetten maar het lukt ons niet om nog een keer tot scoren te komen. WEO geeft niet op en blijft druk zetten op onze verdediging. Uiteindelijke scoren zij de rerechte 1-1. Dat is toch beter dan een 3-0 nederlaag 😁 Omdat vv Nieuwolda niet is gekomen hebben wij deze wedstrijd met 3-0 gewonnen.

Voor de wedstrijden aan mocht ik nog nieuwe voetbaltassen uitdelen die gesponsord zijn door:

EPI CENTRE NOORD SCHOONHEIDSSALON.Van Monique Poker.

De beverreporter