Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Programma Wagenborger Boys en NWWC, Komende zaterdag spelen er in de ochtend drie jeugdteams thuis. NWWC JO9 begint om 09.00 uur tegen NEC Delfzijl. Tegelijkertijd neemt NWWC JO13 het op tegen BSVV. Om 10.30 uur trapt NWWC JO11 af tegen Haren. De wedstrijd van JO14 gaat niet door. In de middag speelt het eerste elftal tegen Damacota. Boys 1 staat op plek 10 in de competitie, komende tegenstander Damacota op plek 4. De uitwedstrijd tegen Damacota werd met 3-0 verloren. Dit is tevens de laatste wedstrijd van Boys 1 dit seizoen en daarmee ook de laatste wedstrijd dat trainer Reitze Enderle in de dug-out zal plaatsnemen. Hopelijk kunnen de Boys trainer Enderle een mooie laatste wedstrijd geven. De aftrap is om 14.30 uur. Het eerste elftal zal het deze wedstrijd moeten doen zonder spelers van JO17. JO17 speelt zaterdag in Oude Pekela tegen Noordster om het kampioenschap. De aftrap daar is om 13.00 uur. Het Twaide speelt zaterdag uit tegen ZEC 2/3 om 14.30 uur. Voor het Twaide zal dit een zware middag worden. Thuis werd er met 4-9 verloren. Na zaterdag wachten er nog twee wedstrijden voor het Twaide tegen DVC en Stedum.