Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

*Pakt het 1ste elftal 3 punten door B.I.E.R?*

Wagenborger Boys was er niet helemaal gerust op dat er in het t’Waar een goed resultaat zou gaan behalen. Daarvoor was de ziekenboeg nog te goed gevuld en ook Twan Hiemstra was afwezig ivm de schoolexamens. Om de Boys te motiveren ging de wedstrijd bespreking van de trainer over B.I.E.R.

Er werd ook een beroep gedaan op twee spelers van het 2e elftal Bryan Hartsuiker en Cody Kuipers. Met de jonge Thomas Schrikkema in de basis begon Wagenborger Boys gefocust aan de wedstrijd en kwam al na 9 minuten op voorsprong door een fantastische goal van Erik Kort die van links de bal op schitterende wijze in rechterboek deponeerde. Oldambster Boys had op dat moment nog niet echt een vuist kunnen maken behalve dan een afstandsschot waarbij de bal door Arjan Levinga net over de deklat getikt kan worden. Na 20 minuten werd het 0-2 door een goed uitgespeelde aanval waarbij linksbuiten Erik Kort spits Wesley Sannes goed kon bedienen en de 0-2 tegen de touwen schoot. Wagenborger Boys verzuimde daarna om de wedstrijd echt in het slot te gooien gezien de riante mogelijkheden die het kreeg om voor rust nog uit te lopen naar 0-4. Kansen genoeg maar de eindpass en de afwerking waren niet op orde en daardoor bleef Oldambster Boys in leven. Uiteindelijk kreeg Oldambster Boys vlak voor rust de 1-2 op een presenteerblaadje aangeboden doordat aanvoerder Jaap Enderle wel heel knullig veel te zacht terugspeelde op zijn keeper Levinga en Jordi Sanders wel raad wist met dit buitenkansje! Wagenborger Boys had vervolgens na rust teveel tijd nodig om te herstellen van deze tegenslag en zag de druk van Oldambster Boys steeds meer toenemen. Het was aan keeper Arjan Levinga te danken dat de schade op dat moment beperkt bleef. Toch wist Wagenborger Boys op 1-3 te komen na weer een prima actie van Erk Kort aan de linkerkant en hij opnieuw Wesley Sannes in staat stelde om de 1-3 te scoren. Wie had gedacht dat daarmee de wedstrijd beslecht zou zijn kwam bedrogen uit want Oldambster Boys wist opnieuw toe te slaan. Scheidsrechter Cleveringa zag een forse overtreding op Erik Kort net over de middenlijn door de vingers en hij liet doorspelen en daar maakte Oldambster Boys gretig gebruik van waarbij de defensie van Wagenborger Boys ook niet goed stond en werd het vervolgens 2-3. Met twee ‘verse’ spelers, de jonge Bram Brons en Roy Poker voor Erwin Lalkens en Ruben de Gries, gaf uiteindelijk de fitheid van Wagenborger Boys de doorslag en de vermoeidheid bij Oldambster Boys was duidelijk zichtbaar. Het waren de goudhaantjes Kort en Sannes die elkaar opnieuw wisten te vinden en Wesley Sannes uit een prima voorzet van Kort voor het slotakkoord tekende met zijn 3e goal en dus een onvervalste hattrick! Daarna werd de moegestreden Thomas Schrikkema die een prima wedstrijd speelde en Christiaan Broekhuizen gewisseld en konden Cody Kuipers en Bryan Hartsuiker, spelers van het 2e elfstal, hun opwachting nog maken. Al met al wel een terechte overwinning waarbij Wagenborger Boys in de 1e helft al verzuimde om voldoende afstand te nemen en Oldambster Boys naar een veel grotere nederlaag had kunnen spelen.Volgende week de laatste thuiswedstrijd van het seizoen. Er wordt mooi weer verwacht dus de BBQ gaat aan voor een broodjehamburger. Met jullie support en wat B.I.E.R pakken de Boys mogelijk de laatste 3 punten van het seizoen. Tot zaterdag🎉