Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Vrijdag 12 mei hebben de dames een toernooi in Farmsum.Zonder een bal te raken hadden wij al 3 punten (net als de andere teams). ZEC had zich afgemeld en daarom verliezen zij alle wedstrijden met 3-0.Dat was mooi mee genomen. Keepster Karin was een weekend naar het “buitenland” daarom een gast keepster. Yvesse ging onze doel verdedigen. Onze 1e wedstrijd was tegen Onderdendam. Zij hadden deze keer niet zoveel supporters meegenomen. Dat kwam hun spel niet ten goede want binnen 5 minuten had Lisa er al 2 ingeschoten. De aanvalmachine ging maar door. Jackelien met goede passes, Tamara die het goed deed op het middenveld. Charlotte die weer meedeed en verdedigend goed stond om vervolgens goed passes te geven. En Kirsten die goede rugdekking aan Charlotte gaf zodat Onderdendam er niet door kwam. De hattrick van Lisa liet door goed voetballen niet lang op zich wachten. Door een steekpass van Jackelien kon zij eenvoudig intikken.Jackelien werd hierna gewisseld. Haar zus Evelien kwam erin en dat bleek een gouden wissel. Zij komt aan de bal en geeft een super pass op Lisa, zij schiet hard binnen, 4-0Hier blijft het niet bij. Tamara en Charlotte weten elkaar ook goed te vinden, 5-0 door Carlotte. Leuke wedstrijd. De 2e wedstrijd is tegen de altijd lastige WEO. De ene keer voetballen wij goed tegen hun de andere keer niet. Wij hadden nu nog wat goed te maken , de vorige keer met 1-0 verloren. Dat moest dus beter! En dat gebeurde ook. Het goede spel van de vorige wedstrijd werd doorgevoerd. Er waren weer mooie aanvallen. Lisa passes op Evelien, zij neemt de bal aan en met een vlammend schot (met links) rolt de bal rustig in de hoek, 1-0. Evelien heeft de smaak goed te pakken. Zij helpt de middenvelders goed mee, zij is overal te vinden. Niet moe te krijgen. Dit pakt allemaal goed uit. Door een perfecte kaats met Jackelien scoort Evelien de 2-0.Lotte komt in het veld. In de vorige wedstrijd heeft zij wat kansjes gemist en ze gaat nu proberen om toch tot scoren te komen, anders een nat pak;)Dus alle ballen op Lotte. En dat kwam goed. Zij scoort niet maar is wel betrokken bij het 3e doelpunt. Een aanval van Lotte naar Jackelien dan naar Lisa en zij rondt goed af.WEO geeft niet op en komt nog met een goede aanval. Een afstandschot wordt tegen gehouden met het hoofd van Lianne. Zij voorkwam zo de 3-1 maar helaas voor Lianne betekend dit einde van het toernooi. Zij moet het veld verlaten. Kirsten blijft bij haar om ervoor te zorgen dat zij een beetje alert blijft. Lianne haar moeder belt de dokterspost. Lianne vindt het goed dat we door spelen.Na het hervatten van de wedstrijd veranderd er niets aan de stand. Het blijft 3-0.Bij Lianne veranderd er wel wat. Dokterspost besluit om een ambulance te laten komen.In overleg wordt er gevoetbald tot de ambulance komt.Wij treden aan tegen Farmsum. Doordat onze 2 verdedigers (Kirsten en Lianne) niet meedoen mag Tamara naast Charlotte staan in de achterhoede. Zij vindt dit niet zo leuk maar in het teambelang doet zij het graag.Het is de 1e wedstrijd waarin onze keepster op de proef wordt gesteld. Farmsum is sterker en wij hebben onze verstand nog bij Lianne. Dankzij een goede redding van Yvesse belandt een schot van Farmsum op de paal. Wij zijn weer wakker geschudt en gaan weer goed voetballen. Lisa komt een paar keer alleen voor de keepster van Farmsum. Waar de andere keepster weg draaien als zij Lisa zien deed deze keepster dat niet. Zij kwam tot 3x goed uit de goal waardoor zij haar goal verkleinde en Lisa steeds tegen haar aan schoot. Doordat wij niet scoorden bleef Farmsum geloven in een overwinning. De verdediging moest vol aan de bak en dat deden zij goed. Charlotte wilde nog wel wat meer dan een 0-0. Zij ging veel vaker mee naar voren in de hoop om de keepster van Farmsum toch nog te verrassen. Helaas is dit niet gelukt. Halverwege de wedstrijd hoorden wij de ambulance aankomen en de scheidsrechter fluit af. Uitslag 0-0 Nu is het tijd om Lianne te onderzoeken en wij kunnen nog even zien hoe WEO hun wedstrijd wint.Uiteindelijk gaat Lianne toch mee voor onderzoek naar het zieknhuis. Gelukkig viel het mee en mocht ze weer naar huis met een hersenschudding [haar eigen woorden:) ] Beterschap 💐Als de stand is bijgewerkt blijkt gewoon dat wij 1e staan.Bij onze volgende toernooi kunnen wij gewoon kampioen worden. Hoe mooi is dat??Bever-reporter