Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Dames pakken 9 punten op de eerste toernooiavond.

Afgelopen vrijdag ging onze competitie dan echt beginnen. Bijna de hele dag geregend dus het was nog even afwachten of het wel door ging. Gelukkig werd het aan het eind van de dag droog en besloot WEO om het door te laten gaan. De 1e wedstrijd was tegen WEO. Tijdens de warming-up begon het te regenen en dat kwam het toch al natte veld niet ten goede. Het werd zo erg dat de bal gewoon voor de doellijn bleef liggen, dus geen 1-0 voor ons. Ondanks het steeds slechter wordende veld bleven wij goed combineren. Wij creëren kansen genoeg maar er stond steeds een keepster in de weg of het doel was te klein of de scheids zag het niet goed. WEO kwam nog wel een paar keer gevaarlijk voor onze goal, maar gelukkig voor ons schoten zij ook naast of over. Het bleef spannend tot het eind. En dankzij de scheids scoren wij toch nog de 1-0. Hij liet 20 minuten spelen ipv 15 minuten, dus een klein geluksmomentje. De 2e wedstrijd was tegen Farmsum.We hebben een nieuwe speelsters erbij, Lotte. Haar spierpijn van haar 1e training was donderdag net over. Hopelijk voelen haar spieren zaterdag beter aan. Lotte maakt haar debuut als verdedigster. Dit deed zij prima. Mike gaf haar goede aanwijzingen en die volgt zij keurig op. Goede aanvulling in de achterhoede. Farmsum is wel wat sterker dan WEO dus de achterhoede werd soms wel op de proef gesteld. Gelukkig zijn onze spitsen scherp en scoren 2x. De wedstrijd spelen wij rustig uit. De 3e wedstrijd is tegen een nieuwkomer: ZEC . Beide teams zijn het regen meeg dan zat, de velden kletsnat en daardoor bijna niet bespeelbaar. Wij willen het op een akkoordje gooien met de andere teams, maar dat willen de anderen niet. Dus: it giet doar. Lotte begreep het niet. Dus: het gait door.Ook dit begreep Lotte niet. Dus: het gaat door. Dat vond zij prima. Zij mag beginnen in de spits en dat vond zij super leuk. Heerlijk voetballend, aanwijzingen geven en positief in het veld staan, heerlijk om te zien. Helaas vergat zij te scoren. Het bleef lang 0-0.Deze wedstrijd had ZEC een geluksmomentje. Wij verliezen met 1-0. We hebben dan een tussen halfuur. Warm worden in de kantine. Nou ja warm worden.. ook hier hebben ze last van de energie crisis. Dus de thee moest het werk doen.De tussen halfuur werd ingekort tot een kwartier.De laatste wedstrijd tegen een 2e nieuwkomer: Onderdendam. Nog even 15 minuten flink onze best doen en daarna lekker onder de warme douche. Het was een leuke wedstrijd om naar te kijken. Beide teams waren aan elkaars gewaagd. Er werden kansen voor beide doelen gecreëerd. Wij scoren nog wel 1x en zij niet. De 3e overwinning is een feit. Een goede team prestatie. Snel naar de warme douchjes…nou ja warm..De bever-reporter