Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

De bal gaat vanavond in Wagenborgen weer rollen. Het 35+ team speelt de toernooiavond thuis. Ze nemen het hierbij op tegen de veteranen van Eenrum, KRC en NEC Delfzijl. De eerste wedstrijd begint om 19.30 uur. De wedstrijden zullen worden gefloten door Jan Dammer en Arjan Levinga. Barman Niels Berends zal de kantine doen.

Het damesteam speelt de toernooiavond in Woldendorp, zij nemen het op tegen Farmsum, Onderdendam, ZEC en WEO. De bal gaat om 19.30 uur rollen in Woldendorp.

Op zaterdag is er in Wagenborgen geen programma. Het eerste elftal speelt zaterdag uit tegen Westerlee. Het eerste staat op plek 10 in de competitie, tegenstander Westerlee op plek 9. Boys 1 verloor afgelopen weekend met 4-1 van Meeden, Westerlee verloor met dezelfde cijfers van Muntendam. In Wagenborgen won Boys 1 op 12 november met 2-1 van Westerlee. Bij een overwinning naderen de mannen van Enderlee en Meijer tegenstander Westerlee tot op 1 punt. De aftrap is om 14.30 uur.

Het Twaide is zaterdag vrij.