Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Op zaterdagmorgen staan er in Wagenborgen drie wedstrijden op het programma.

Om 09.00 uur speelt NWWC JO11-2 tegen STEO JO11. Om 09.00 uur een derby: NWWC JO10-1 tegen Siddeburen. Halverwege de ochtend neemt NWWC JO12 het op tegen de leeftijdsgenoten uit Drieborg, de aftrap is om 10.30 uur.

In de middag staan er twee wedstrijden op het programma. Het Twaide trapt om 14.15 uur af tegen koploper Poolster 3. Uit verloor het Twaide met 3-1 van de koploper. Leider Roelf van der Laan zal met een goed plan moeten komen om het sterke Poolster te kloppen. De wedstrijd wordt gefloten door Jan Dammer. Het eerste elftal ontvangt zaterdag koploper Seta, dat samen met Scheemda bovenaan staat. Uit verloor Boys 1 met 5-0 van Seta. Afgelopen dinsdagavond werd er geoefend tegen WEO. De eerste helft speelde Boys 1 met een aantal jeugdspelers en liet het goed voetbal zien. De tweede helft ging stukken minder en uiteindelijk werd er met 3-1 verloren. Hopelijk kunnen de mannen van Enderle de goede lijn van de eerste helft komende zaterdag doorzetten. De aftrap is om 15.15 uur.