Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Komende zaterdag gaat de bal in Wagenborgen in de middag pas weer rollen.

De thuiswedstrijden van NWWC worden gespeeld in Woldendorp.

Om 14.15 uur speelt het Twaide een echte derby tegen Meedhuizen 3. Afgelopen zaterdag pakte het Twaide drie punten tegen de nummer 2 Corenos. In een mooie wedstrijd werd er met 2-4 gewonnen. Daarmee ging men Meedhuizen op de ranglijst weer voorbij. Tegen Meedhuizen werd er uit met 2-2 gelijk gespeeld. De wedstrijd zal worden gefloten door Rene Noorman. Het eerste elftal speelt zaterdag thuis tegen Bato. Vorige week verloor het eerste elftal van VVS, tegenstander Bato verloor op eigen veld van Meeden. De uitwedstrijd werd begin dit seizoen met 4-0 verloren. Tijd voor revanche! Bij een overwinning op Bato kan Boys een plek stijgen op de ranglijst. Zaterdag kunnen ze uiteraard de nodige steun gebruiken. De aftrap is om 15.15 uur.