Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Programma Wagenborger Boys en thuiswedstrijden NWWCKomende zaterdag spelen er in de ochtend geen teams in Wagenborgen.

De thuiswedstrijden van NWWC worden gespeeld in Nieuwolda.

In de middag gaat de bal wel rollen. Allereerst op veld 2, daar trapt het Twaide om 14.15 uur af tegen NEC 5. Het Twaide verloor afgelopen zaterdag van Noordpool, NEC 5 speelde met 3-3 gelijk tegen Meedhuizen. Vorig jaar won het Twaide thuis van NEC 5 en werd er uit verloren. Het zal zaterdag moeilijk worden voor het Twaide om te scoren, want de meeste aanvallers zijn geblesseerd of niet aanwezig. Hier ligt een uitdaging voor de leiders Huizinga en vd Laan.Voor het eerste elftal staat er zaterdag een derby op het programma: Oldambtster Boys thuis om 15.15 uur. Voor het eerste elftal is dit een belangrijke wedstrijd. Van je buren wil je natuurlijk winnen en bij een overwinning is er weer aansluiting met de plekken 7 tm 10 op de ranglijst. Bij een nederlaag komt Oldambtster Boys dichterbij in de stand. De mouwen kunnen omhoog bij de mannen van Enderle en Meijer. Hopelijk tot zaterdag.