Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Ladies Cup in Groningen Seaports Stadion.

Voor de 2e keer zijn wij uitgenodigd om mee te doen aan de Ladies Cup te Delfzijl. Ook nu hoeven wij niet lang na te denken om mee te doen.Wij zijn ingedeeld bij: vv Farmsum, VVK, en DVC Appingedam en Wagenborger Boys.Samen met onze gastspeelsters Indy en Saskia gaan wij ons best doen om de beker mee terug te nemen naar Wagenborgen.Dit ging een beetje anders dan gedacht. De 1e wedstrijd was tegen DVC. Wij moesten duidelijk wennen aan het veld, andere opstelling, aan elkaar. Het duurde niet lang of we stonden achter met 2-0. Zo af en toe kwamen wij er nog wel goed uit maar daarna vergaten wij om te verdedigen en werd er weer tegen gescoord. Door goed keeperswerk van Karin bleef het aantal tegen doelpunten beperkt tot 6. Gelukkig scoorde Lisa nog wel de ere treffer. De 2e wedstrijd was tegen VVK. Een totaal nieuwe tegenstander voor ons maar wat een leuke en spannende wedstrijd werd dit. We waren goed aan elkaar gewaagd. Het bleef lang 0-0 maar op den duur opende Lisa toch de score, 1-0. VVK komt goed terug met een mooi doelpunt. Wij blijven goed voetballen en wederom scoort Lisa de 2-1. VVK heeft hun verzier niet op scherp en schieten vaak over, naast en in de handen van Karin. Helaas moet Karin toch nog 1x de bal uit het net halen. Het wordt een spannend eind. De laatste aanval van ons begint bij Indy, een pass op Lisa en dan naar Saskia, met haar linker voet scoort zij de 3-2. Direct daarna fluit de scheidsrechter af. De eerste 3 punten zijn binnen. De laatste poule wedstrijd is tegen de altijd lastige Farmsum. Hoezo lastig??Wij beginnen echt heel goed aan de wedstrijd en voordat wij het weten staan wij gewoon met 1-0 voor. De euforie steeg ons blijkbaar naar het hoofd want we gingen slordig voetballen maakten fout na fout en dat wist Farmsum keurig af te straffen. 3-1 verlies, een wedstrijd om snel te vergeten. We konden ons opmaken voor een plekje om de 5e en 6e plaats tegen Holwierde. We gingen uiteraard voor de 5e plaats.Het werd een leuke en harde wedstrijd. De regel: fysiek contact is niet toegestaan, gold blijkbaar niet voor Holwierde. De scheidsrechter was deze regel ook vaak vergeten.Het lukte ons maar niet om echt kansen te creëren. Wel staat de verdediging goed en werd er hard gewerkt om toch de 5e plaats binnen te slepen. Leuk om te zien die vechtlust. Door een overtreding op onze spits moest zij veld verlaten. Deze overtreding werd over het hoofd gezien door de scheids. Nu werd het nog moeilijker om tot scoren te komen. De shoot outs komen steeds dichter bij. Helaas gooit Holwierde roet in het eten en weten toch nog te scoren. We verliezen met 1-0 en worden 6e op dit leuke toernooi.

De Bever-reporter