Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Programma Wagenborger Boys en thuiswedstrijden NWWC

Komende zaterdag is er in Wagenborgen geen programma. De thuiswedstrijden van NWWC worden afgewerkt in Woldendorp. In de middag komt het Twaide wel in actie. De uitwedstrijd tegen Poolster 3 staat op het programma. Vorig seizoen werd er twee keer verloren van Poolster, de thuiswedstrijd werd nipt verloren. In Spijk had het Twaide het veel lastiger. Poolster staat op plek 3 in de competitie en kan bij een overwinning koploper worden. De laatste wedstrijd werd met 2-1 gewonnen. Het Twaide staat op plek 9 en speelde laatste wedstrijd gelijk tegen Stedum. Bij een overwinning of punt kan buurman Meedhuizen ingehaald worden. De mannen van Huizinga en vd Laan zullen de mouwen op moeten stropen om een resultaat te boeken. Het 1ste elftal komt niet in actie, de afgelaste wedstrijd van vorig weekend wordt 28 januari ingehaald. Voor het 1ste, dames en 35+ is het winterstop.