Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Programma Wagenborger Boys en thuiswedstrijden NWWCKomende zaterdag staan er in Wagenborgen vijf wedstrijden op het programma. De bal begint om 09.00 uur te rollen bij de wedstrijd van NWWC JO13. Zij nemen het op tegen de koploper Noordwolde JO13. Hopelijk kunnen de talenten van JO13 voor een stunt zorgen.Om 10.30 uur staan er twee wedstrijden op het menu. NWWC JO12 speelt dan tegen Heiligerlee. NWWC JO11 mag dan aftrappen tegen HS88. Om 14.15 uur speelt het Twaide tegen de nummer drie ZEC3. Het Twaide staat op plek negen en pakte afgelopen zaterdag een punt tegen de nieuwe koploper Stedum. ZEC 3 kwam niet in actie. Met veel afwezigen door oa blessures wordt het puzzelen voor de technische staf van het Twaide. Om 15.15 uur speelt het eerste elftal een derby tegen Oldambtster Boys. In de voorbereiding werd er gewonnen van Oldambtster Boys. Van onderschatting kan geen sprake zijn, want zaterdag verloor Oldambtster Boys nipt van Meeden. Boys verloor de uitwedstrijd tegen Damacota 3-0. Zaterdag is het tijd voor drie punten! Hierbij kunnen de mannen van Enderle alle steun gebruiken. Hopelijk tot zaterdag.