Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Programma Wagenborger Boys en thuiswedstrijden NWWCOp zaterdag is er een vol programma op het sportpark in Wagenborgen.

In de ochtend wordt er om 09.00 uur afgetrapt tussen NWWC JO11 en Engelbert JO11. JO11 staat 4de in de competitie, Engelbert op plek 5. Om plek 4 te behouden zal er minimaal een punt moeten worden gepakt. Om 09.00 uur staat er ook een derby op het programma. NWWC JO-10 neemt het dan op tegen SGV. NWWC JO17 komt om 10.30 uur in actie tegen NEC Delfzijl. NWWC JO17 staat 6de in de competitie, de gasten op plek 3. De jonge talenten van leiders Brons en Kok zullen de mouwen op moeten stropen om een resultaat te halen. In de middag was er oorspronkelijk geen programma in Wagenborgen, dat is nu wel het geval. De wedstrijd Stedum – Twaide stond gepland voor 16.15 uur in Stedum. Deze wedstrijd wordt nu gespeeld in Wagenborgen om 13.00 uur. Dit uiteraard ivm met de wedstrijd van Oranje. Het Twaide staat op plek 9 in de competitie en kwam afgelopen weekend niet actie. Titelkandidaat Stedum staat op plek 3 en won met 2-0 van NEC 5. Leiders Huizinga en van der Laan zullen een goed tactisch plan moeten bedenken om het Stedum zo moeilijk mogelijk te maken. Het eerste elftal speelt uit tegen Damacota. Damacota staat op plek 4 in de competitie en won zaterdag met 3-5 van Meeden. Boys 1 verloor thuis van Meedhuizen met 0-3 en staat op plek 11. De aftrap is om 14.00 uur. Voor het 35+team en de dames is het winterstop.