Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Programma Wagenborger Boys en thuiswedstrijden NWWCOp zaterdagmorgen is er in Wagenborgen geen programma. De thuiswedstrijden van NWWC worden gespeeld in Nieuwolda. In de middag staat er een echte derby op het programma. Het eerste elftal neem het op tegen Meedhuizen. Meedhuizen draait dit seizoen stroef en staat op de 9de plek met 7 punten. Afgelopen weekend werd er verloren van Meeden met 0-1. Boys staat op plek 10 met 5 punten. Boys 1 verloor zaterdag met 3-1 bij koploper Scheemda, maar speelde niet onverdienstelijk. Hopelijk kunnen de mannen van Enderle de stijgende lijn op eigen veld doorzetten tegen Meedhuizen. De aftrap is om 15.15 uur. Voorafgaand aan de wedstrijd zullen de nieuwe tenues worden uitgereikt aan het 1ste elftal. Ook zal het vlaggenschip worden voorzien van tassen door deze sponsor. Bent u benieuwd welke sponsor? Kom dan zaterdag naar het sportpark in Wagenborgen. Het Twaide zal zaterdag niet in actie komen, er zijn te veel geblesseerden, werkenden en mensen met andere prioriteiten. Voor de dames en het 35+team is het winterstop. Voordat de bal zaterdag gaat er rollen is er vrijdagmiddag/avond eerst een andere activiteit in de kantine. Om 17.00 uur zal de wedstrijd Nederland – Ecuador worden uitgezonden in de kantine. Hopelijk tot vrijdag en of zaterdag.