Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Dames pakken drie punten in Woldendorp Vrijdag 4 nov moesten de dames naar Woldendorp voor hun toernooi. Wederom hadden wij veel toeschouwers om ons aan te moedigen. Onze 1e wedstrijd was tegen WEO. Binnen 5 minuten schoot Charlotte de bal al snoeihard op de paal, dat was pech. We gaven de moed niet op en bleven goed aanvallend voetballen. Wat er voor zorgde dat de 0-1 snel kwam. Na een vrije trap schoot Charlotte nu wel in de goal. WEO drong ook aan en kwam tot een goed schot. Indy, onze redder in nood, hield haar doel keurig schoon. Wij waren weer wakker. Zowel Evelien als Charlotte verzuimden om de voorsprong te vergroten. Maar door goed te blijven combineren werd er toch nog 2x gescoord. Evelien scoorde de 0-2 en Charlotte zette de eindstand op 0-3. De eerste 3 punten van de avond waren binnen. De 2e wedstrijd was tegen het altijd moeilijke Nieuwolda. De laatste wedstrijd werd maar met 1-0 verloren we hadden dus hoop. Helaas had Nieuwolda hun beste speelster opgesteld en binnen een minuut was deze hoop al verloren. We kregen niet de kans om eruit te komen, Nieuwolda was veel sterker dan ons. Door goed keeperswerk van Indy bleef de schade nog beperkt. Maar de druk werd te groot en daar was de 2-0.Nu kregen wij de kans om er toch nog een paar goed uit te komen. Charlotte kon nog geschieden schrijven maar hij schot belande op de lat. Niet veel later werd het 3-0.Tijdens de aftrap bedenkt Charlotte zich niet en schiet keihard op de goal. En ja hoor… ons 1e doelpunt tegen Nieuwolda is een feit: 3-1. Wat een ontlading!! Door deze overwinning is Nieuwolda kampioen. Onze laatste wedstrijd is tegen MOVV/ VVS. De voorgaande wedstrijden hadden wij van hun gewonnen. Daarom een pret opstelling. Ohh wat was dat een blunder! MOVV/VVS had zich versterkt met 3 goed voetballende dames. Voordat wij het wisten moest Indy de bal al 2x uit het netje halen. We kwamen nog wel een keer voor hun goal maar tot echte kansen kwam het niet. Toen het 3-0 werd mocht Anouk nog even in de spits zij had de 1-3 op de schoen maar hun keepster redde goed. Over deze wedstrijd werd nog lang nagepraat.

De Bever-Reporter