Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 


In 2021 haalt vv Wagenborger Boys ook het oud papier weer op. Maar dan wel op een iets andere manier. Zoals jullie weten moet het papier in de oude grijze container. De papiercontainer moet op dezelfde plek worden aangeboden als de vuilcontainer. Dit maakt het voor ons veel gemakkelijker om het papier in te zamelen. Zeker nu we maar twee lopers per auto mogen hebben. Ook de frequentie gaat veranderen, we komen geen 12 keer per jaar, maar 9 keer per jaar langs. Dit doen we op de volgende dagen: 6- januari, 17 februari, 31 maart, 12 mei, 23 juni, 4 augustus, 15 september, 27 oktober , 8 december. 
Daarnaast is onze route ook wat uitgebreid, naast de straten in het dorp zijn we nu ook verantwoordelijk voor het ophalen buiten het dorp. Daaronder vallen de volgende straten: Fam Bronsweg, Heemweg, Stolderijweg, Boslaan, Tolhek, Zomerdijk, Scheve Klap, Kopaf. Wij hopen op uw medewerking bij deze ‘nieuwe’ manier van inzamelen. Mocht u nog vragen hebben, neem dan contact op met Erwin Smit, 06-12362428