Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Zaterdag speelt het eerste elftal de laatste bekerwedstrijd tegen en in Warffum om 14.30 uur. De mannen van trainer Santing gaan gehavend beginnen aan de wedstrijd tegen Warffum. Er missen zaterdag maar liefst vijf selectiespelers. Toch zullen de mouwen opgestroopt worden om de eer in de beker te redden. Het Twaide zou zaterdag beginnen aan de competitie in Winschoten tegen Bato, maar er zijn door blessures en werk niet voldoende spelers voor twee elftallen. Op vrijdagavond komen er drie teams van Wagenborger Boys in actie, de dames spelen thuis om 20.00 uur een oefenwedstrijd tegen Meedhuizen. Het 35+team speelt de laatste toernooiavond, ditmaal in Nieuwolda. Het futsalteam speelt de eerste competitiewedstrijd uit tegen de Heracliden 2 om 21.10 uur. Zaterdagochtend wordt er thuis gespeeld door jeugdteams. NWWC JO-11 speelt thuis de derby tegen Siddeburen, JO10 speelt ook een derby, tegen SGV. En JO17 ontvangt DVC uit Appingedam.