Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Vanmiddag speelt het Twaide de Derby tegen Nieuwolda. Afgelopen zaterdag won het Twaide van de nummer 2 Veendam met 2-1. De wedstrijd daarvoor ging helaas verloren met 1-2 tegen koploper Muntendam. Nieuwolda verloor de laatste vijf wedstrijden, maar zal tegen Wagenborger Boys als vanouds op scherp staan. De thuiswedstrijd werd door het Twaide verloren met 1-3. Nieuwolda was toen op alle vlakken beter dan het Twaide. Het Twaide zal op sportpark de Boskamp revanche willen nemen voor de verloren thuiswedstrijd. De aftrap is om 14.00 uur. Coach Roukema heeft de volgende spelers tot zijn beschikking: Jochem Smit, Floris ‘de stagiaire’ Muntinga, Roy ‘stagebegeleider’ Jager, Tjaart Weeke, Erwin Smit, Martijn Meijer, Sander Levinga, KJ Nieland, Jelger Pimmelaar, Pim Geertsema, Tiago Matos, Jorik Hansen, Robbert Kowalzcyk, Cody Kuipers, Dries Mertens.