Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Beste leden, oud-leden, ouders en andere betrokkenen bij de vv Wagenborger Boys,
Het zal niemand zijn ontgaan dat er het afgelopen halfjaar hard is gewerkt om op het burgermeester van Kampen sportpark een kunstgrasveld aan te leggen en daarnaast de parkeerplaats uit te breiden. Eveneens willen we in herinnering brengen dat het jaar ervoor de kleedaccommodatie is gemoderniseerd. Kortom kunnen we terugzien op een zeer bedrijvige periode. Nu is het moment aangebroken om daar op passende wijze aandacht aan te besteden.
Graag willen wij al onze leden, hun ouders, oud-leden en andere personen die de vv Wagenborger Boys een warm hart toedragen uitnodigen voor de officiële ingebruikname van het vernieuwde sportpark – en met name uiteraard het kunstgrasveld op zaterdag 21 maart op het burgermeester van Kampensportpark.

De officiële ingebruikname van het vernieuwde sportpark door wethouder Menninga zal plaatsvinden om 14.00 uur.
Graag zien wij jullie op 21 maart!

Bestuur vv Wagenborger Boys