Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Komende zaterdag mag het Twaide eindelijk weer los. Ondanks het slechte weer kan er zaterdag in Wagenborgen tegen Muntendam gelukkig gewoon gespeeld worden. De uitwedstrijd tegen titelkandidaat Muntendam werd met veel strijd en geluk met 1-2 gewonnen. Muntendam was de betere partij en het Twaide de gelukkigste. De laatste wedstrijd van het Twaide was er eentje met twee gezichten. Het Twaide stond met 0-3 voor en speelde uiteindelijk gelijk met 3-3. De mannen van Roukema gaan thuis tegen Muntendam voor de volle winst. De volgende spelers zijn zaterdag aanwezig om er een mooie wedstrijd van te maken: Joey Dijkstra, Roy Jager, Bryan Hartsuiker, Floris Muntinga, Tjaart Weeke, Martijn Meijer, Erwin Smit, Sander Levinga, Tiago Figo, Jorik Hansen, Cody Kuipers, Ruben Snijder, KJ Nieland, Jelto Fokkens, Jelger Pimmelaar en Pim Geertsema. Aanvang 14.30 uur