Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Voetbalplaatjes actie bij de vv Wagenborger Boys

De SPAR supermarkt in Wagenborgen organiseert een voetbalplaatjes actie voor de leden van de vv Wagenborger Boys, SJO NWWC, WEO en misschien de vv Nieuwolda. Het is de bedoeling dat er half maart (de precieze datum volgt nog) teamfoto’s en individuele foto’s gemaakt worden. De spelers, trainers en leiders worden individueel op de foto gezet en ook nog op een teamfoto. De vrijwilligers en het bestuur worden in teamverband op de foto gezet Deze foto’s worden afgedrukt op het formaat van de bekende voetbalplaatjes en kunnen in een voor de club ontworpen voetbalboek worden geplakt. Een mooie en bijzondere herinnering voor later lijkt ons.

Voordat je op de foto gaat moet je wel toestemming geven. Voor jeugdleden tot 18 jaar moeten ouders toestemming geven. De foto’s worden op een zaterdag gemaakt (iedereen in voetbaltenue) op het sportpark. We gaan een tijdsplanning opstellen waarbij we zoveel mogelijk rekening gaan houden met de te spelen wedstrijden.

Binnenkort volgt er nadere informatie. Houd de website in de gaten!