Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Nieuwjaarsreceptie 2020 VV Wagenborger Boys!

Het jaar is inmiddels alweer bijna ten einde en we mogen alweer vooruit kijken naar het nieuwe jaar 2020.

Om het jaar feestelijk te beginnen organiseert VV Wagenborger Boys, voor een ieder die de club een warm hart toedraagt, weer een nieuwjaarsreceptie.

Net als ieder jaar zal de nieuwjaarsreceptie starten met een sportieve activiteit. Vanaf 13:30 uur zal er onderling een balletje worden getrapt in de sporthal Weerland.

Na alle inspanning, is er voor een ieder de mogelijkheid om te genieten van de kookkunsten van onze anonieme chefkoks. Het avond eten zal om 18:00 uur klaar staan in de voetbalkantine van VV Wagenborger Boys.

Vervolgens zal de voorzitter, na het avondeten, het avondprogramma openen met zijn wel befaamde nieuwsjaarsspeech. Voor het avondprogramma zal de kennis van een ieder weer op de proef worden gesteld!!

Tot dan!!

De activiteitencommissie!