Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Delfdamtoernooi! Morgen 11 januari om 18:00 u spelen de Delfdam(Wagenborger)Boys hun eerste wedstrijd op het Delfdamtoernooi in het Groningen Seaports Stadion in Delfzijl. Een hele belevenis voor de mannen die gewend zijn om in kale sporthal te spelen op een harde vloer. Het kunstgras in het stadion biedt voldoende uitdaging voor deze mannen om hun technische bagage te tonen! En dat is nogal wat………??Waar we in het verleden moeite hadden om een een selectie voor Delfdam rond te krijgen staan de dertigers+ nu te popelen om mee te kunnen doen. Ook zij horen van de geweldige onderlinge sfeer waarbij bier, bierworsten en de hartige hap na afloop de hoogtepunten zijn maar ook het gezellige etentje na afloop van het toernooi! Ook dit jaar zijn er weer verrassende ontwikkelingen te melden……… Rinse Hiemstra is terug na jaren van blessureleed en zal proberen ouderwets te vlammen om weer in aanmerking te komen voor de topschutters-bokaal!? Ook vertelde hij onlangs, in het interview dat ik met hem had, dat hij een stuk rustiger is geworden in en buiten het veld? Maar de grootste verrassing is de terugkeer van Peter Bos! Met zijn derde been(kom dat vooral ook zien!!!!) zal hij proberen het Walking Voetbal te introduceren bij het Delfdamtoernooi! Als team zullen wij daar Peter een aantal minuten per wedstrijd de ruimte voor geven. Morgenavond spelen we drie wedstrijden en volgende week zaterdag gaan we weer terug naar Eelwerd voor het vervolg van Delfdam!