Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Morgen speelt het eerste elftal de laatste wedstrijd voor de winterstop. Nummer laatst Haren komt op bezoek in Wagenborgen. Het eerste elftal verloor afgelopen zaterdag met 2-1 van koploper Scheemda. Haren verloor met 9-0 van Veendam. Coach Enderlee moet het zaterdag doen zonder Arjan Haveman, Lars Kappert, Jochem Smit en Mike Poker. De veertien geselecteerde spelers gaan er alles aan doen om de 3 punten in Wagenborgen te houden. Selectie Boys1: Arjan Levinga, Ruben de Gries, Wesley Sannes, Fokko-Jan Sebens, Bart Hiemstra, Johan Lubbers, Robbert Kowalzcyk, KJ Nieland, Christiaan de Gries, Erik Kort jr, Dylan Kaasjager, Tiago Matos, Christiaan Broekhuizen en Jaap Enderle. Aanvang 14.30 uur.

Het Twaide is zaterdag vrij en heeft winterstop. De laatste wedstrijd werd gewonnen met 4-7 van Lycurgus.