Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Voor het seizoen 2020-2021 is v.v. Wagenborger Boys op zoek naar een enthousiaste en energieke hoofdtrainer voor het 1e elftal uitkomend in de 5de klas zaterdag. V.v. Wagenborger Boys is een gezellige dorpsvereniging waar presteren en gezelligheid goed samen gaan. We hebben twee senioren elftallen, een vrouwenelftal, een zaalvoetbal team en een 35+ team. In de jeugd werken we samen met de omliggende dorpen Woldendorp en Nieuwolda onder de naam SJO NWWC. Taken en verantwoordelijkheden

· Verzorgt op dinsdagavond en donderdagavond de trainingen voor de heren senioren.

· Verzorgt de coaching tijdens alle wedstrijden van de 1ste-selectie.

· Is betrokken bij het hoogste jeugdelftal (SJO NWWC) om doorstroom van jeugdspelers te bevorderen.

Het profiel van de ideale kandidaat

· In het bezit van minimaal het KNVB UEFA C /TC-3 diploma of de bereidheid om deze te behalen.

· Goed gevoel voor de balans tussen een competitieve (wedstrijd) beleving en gezellige groepssfeer.

· Tactisch vermogen om spelers en team beter te maken.

· Sociaal en communicatief vaardig

Wat heeft v.v. Wagenborger Boys te bieden

· Een passende financiële vergoeding en/of vergoeding in cursuskosten

· Spelersgroep met mogelijkheden

· Actieve spelers (feest) commissie binnen de 1ste selectie

· Nieuwe en goede trainingsfaciliteiten. Denk hierbij aan materiaal, kleding, nieuw kunstgrasveld en gerenoveerde/nieuwe accommodatie

Ben je geïnteresseerd? Dan ontvangen we graag voor donderdag 12 december 2019 een motivatiebrief + C.V. per e-mail via ka.smit@home.nl. Bij een goede match met het profiel worden kandidaten uitgenodigd voor een gesprek met het bestuur van v.v. Wagenborger Boys en spelerscommissie van de 1ste selectie.