Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Komende zaterdag speelt het eerste de uitwedstrijd tegen Veendam 1894. Een week eerder mocht het tweede aantreden tegen Veendam 1894 2, het lukte het Twaide om op z’n Duits in de laatste minuut de winnende treffer te maken. Hopelijk verlaten de mannen van Enderle, Veendam zaterdag ook met 3 punten op zak. Goudhaantje Jeltho Fokkens is in ieder geval opgenomen in de selectie, zaterdag kan hij het kunststukje herhalen. Coach Enderle vertrekt zaterdag met een gehavende selectie naar Veendam. Hij mist maar liefst 5 basisspelers, die door allerlei redenen zaterdag niet kunnen voetballen. Veendam staat op de ranglijst op plek 5 met 11 punten, Boys 1 staat op plek 10 met 7 punten. Het gat lijkt groot, maar met een enorme dosis inzet valt er zaterdag toch echt wel wat te halen. Wij hopen op veel support vanuit Wagenborgen om het eerste elftal aan te moedigen. Het eerste speelt zaterdag om 14.30 uur in Veendam, vertrek om 13.00 uur. De volgende spelers zijn geselecteerd: Arjan Levinga, Ruben de Gries, Wesley Sannes, Fokko-Jan Sebens, Bart Hiemstra, Johan Lubbers, Robbert Kowalziyech, KJ Nieland, Jeltho Fokkens, Christiaan de Gries, Erik Kort jr, Tjaart Weeke, Dylan Kaasjager en Jelger Pimmelaar.