Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Komende zaterdag speelt het eerste elftal thuis tegen GRC Groningen. De stadjes bezetten de derde plek op de ranglijst met 13 punten. GRC won afgelopen weekend met 6-0 van Haren. Boys 1 boekte zaterdag de tweede overwinning op rij. In en tegen Siddeburen werd de derby gewonnen met 1-2 gewonnen. Helaas eindigde Boys met 10 man en zal Kort junior zaterdag toe moeten kijken vanaf de zijlijn. Boys 1 mist nog meer spelers, laatste man Mike Poker is geblesseerd net als keeper Jochem Smit. Het wordt voor coach Enderle weer puzzelen. Boys 1 is de weg naar boven ingeslagen, hopelijk kunnen er zaterdag weer 3 punten worden bijgeschreven. Daarvoor zijn de volgende spelers beschikbaar. Arjan Levinga, Ruben de Gries, Wesley Sannes, Fokko-Jan Sebens, Jaap Enderle, Bart Hiemstra, Johan Lubbers, Robbert Kowalzcyk, KJ Nieland, Lars Kappert, Jelto Fokkens, Arjan Haveman, Christiaan de Gries, Dylan Kaasjager en Thijs de Vries.