Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Morgen speelt het eerste elftal thuis tegen Westerlee. Beide ploegen hebben 1 punt en zullen er alles aan doen om morgen 3 punten te pakken. Het eerste elftal verloor afgelopen zaterdag met 2-0 van Blauw Geel. Tegenstander Westerlee, deed het met een 1-0 nederlaag tegen Veendam niet veel beter. Voor komende zaterdag wordt het voor coach Enderle een hele puzzel om de juiste elf de wei in te sturen. Het eerste elftal kampt namelijk met een overvolle ziekenboeg. Met de volgende spelers zullen de mannen van Boys 1 de 3 punten gaan pakken: Arjan Levinga, Fokko-Jan Sebens, Dylan Kaasjager, Wesley Sannes, Christiaan Broekhuizen, Christiaan de Gries, Lars Kappert, Erik Kort jr, Jaap Enderle, Bart Hiemstra, Robbert Kowalzcyk, KJ Nieland, Arjan Haveman, Johan Lubbers.