Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Komende zaterdag speelt het Twaide thuis tegen Siddeburen 2. Wederom een derby, die nu hopelijk wel winnend wordt afgesloten. Afgelopen zaterdag was het Twaide op stoom en stond het na 1 minuut al met 0-1 voor uit tegen Bareveld. De wedstrijd werd uiteindelijk met 1-5 gewonnen. Tegenstander Siddeburen heeft nog maar 1 wedstrijd gespeeld, deze werd met 4-1 gewonnen.

Morgen is coach Roukema afwezig ivm een welverdiende vakantie. De honeurs worden waargenomen door manusje-van-alles Maurice Landman. Voor Landman is de opdracht simpel: drie punten pakken. Daarvoor heeft hij de volgende spelers tot zijn beschikking: Arjan Levinga, Jorik Hansen, Erwin Smit, Christiaan Broekhuizen, Floris Muntinga, KJ Nieland, Martijn Meijer, Christiaan de Gries, Roy Poker, Jelto Fokkens Pim Geertsema, Jelger Pimmelaar, Tjaart Weeke, Roy Jager, Bryan Hartsuiker. Aanwezig: 13.35 uur, aftrap 14.30 uur