Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

In de vijfde klasse E staat er komende zaterdag weer een mooie wedstrijd op het programma: VVS reist af naar Wagenborgen. Voetbal Vereniging Sparta uit Oostwold is een bekende tegenstander voor de Boys. In het verleden werden er mooie wedstrijden en pittige duels uitgevochten. De afgelopen drie jaren zijn de duels tussen Boys en VVS redelijk in balans.

Komende zaterdag zullen de Boys er weer alles aan doen om de punten in Wagenborgen te houden. Dat is ook noodzakelijk gezien de stand, Boys 1 heeft 1 punt uit 2 wedstrijden. Een goed resultaat tegen VVS doet de Boys weer in de middenmoot belanden. Met de uitwedstrijd tegen SGV nog vers in het geheugen kunnen de Boys wel een opkikker gebruiken. Keeper Jochem Smit is gelukkig weer hersteld en kan weer plaatsnemen onder de lat. De Boys moeten het wel doen zonder Arjan Haveman, hij is geschorst vanwege zijn rode kaart tegen SGV. Het is voor coach Enderle weer een puzzel om de juiste elf de wei in te sturen. Enderlee heeft een verrassende naam in zijn selectie: Dylan Kaasjager. Dylan Kaasjager is een talent uit NWWC JO-19 en zal zaterdag zijn debuut maken in het eerste elftal. De wedstrijd zal onder leiding staan van scheidsrechter Roel Dijkstra. De volledige selectie: Jochem Smit, Ruben de Gries, Erik Kort jr, Wesley Sannes, Fokko-Jan Sebens, Jaap Enderle, Bart Hiemstra, Johan Lubbers, Cody Kuipers, Robbert Kowalzcyk, Mike Poker, Lars Kappert, Sander Levinga, Dylan Kaasjager. Aftrap 14.30 uur.