Voetbalvereniging Wagenborger Boys 

 

Zaterdag 21 september begint voor het Twaide ook eindelijk het seizoen. Na een lange zomerstop rolt de bal om 14.00 uur in Muntendam. Het Twaide speelde geen beker, maar er werd wel geoefend tegen Oldambster Boys 2. Deze wedstrijd werd met 1-6 gewonnen. Dit seizoen krijgt het Twaide behoorlijk wat versterking, Jelger Pimmelaar is aangetrokken voor goals, assists en meters bier. Verloren zoon Ruben Snijder begon na een jaar van afwezigheid het spelletje en zijn team toch te missen en trekt de kicksen dit seizoen ook weer aan. Ook Jeffrey Hartsuiker zal binnenkort het mooie rood van Wagenborger Boys weer aantrekken en hopelijk veel goals gaan scoren. Daar worden dan ook nog regelmatig Roy Poker en KJ Nieland aan toegevoegd. Vanuit het 35+team zal good old Christiaan Broekhuizen wat vaker mee gaan doen, evenals veteraan Edwin Monkau en aanstormend talent Brendan Huizinga vanuit jo-19.

Op het stoppen van Jos Grashuis na, is het Twaide geen spelers kwijt geraakt. Met de bovengenoemde aanwinsten moet er een beter resultaat gehaald worden dan de ietwat teleurstellende elfde plek van vorig seizoen.

Komende zaterdag gaat Twaide met de onderstaande spelers proberen drie punten te pakken tegen Muntendam 2.

Vertrek: 12.50 uur

Aftrap: 14.00 uur

Floris Muntinga

Erwin Smit

KJ Nieland

Jelger Pimmelaar

Pim Geertsema

Jelto Fokkens

Arjan Levinga

Bryan Hartsuiker

Johan Rogaar

Tjaart Weeke

Martijn Meijer

Christiaan Broekhuizen

Jorik Hansen

Joey Dijkstra

Roy Poker